Menu Close

BIRŽELIO 1-OJI

Daugelį metų mūsų įstaigai birželio pirmoji buvo laukiama, kaip vaikų gynimo dienos šventė…, tačiau šie metai išskirtiniai… šiais metais birželio pirmosios laukėme su dideliu virpesiu širdyse, su laukimu kažko kitokio, nei visi buvome pripratę. Nuo 2018 m. birželio pirmosios Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“ vaikų padalinys duris atvėrė sunkią negalią turintiems vaikams.

 

Visą pusmetį ruošėmės naujai patirčiai. Lankėmės vaikų globos namuose „Rytas„ kur pasisėmėme patirties apie neįgalių vaikų gyvenimo ypatumus, susipažinome su vaikais, ruošėme patalpas, lankėmės mokymuose, dalyvavome teismuose dėl globėjų pakeitimo.

 

Birželio 1-ąją nuo pat ryto susirinkę visi darbuotojai nekantriai laukė naujų vaikų, kurių turėjo atvykti net 9. Pirmosios dienos buvo be galo sunkios ir vaikams ir, žinoma darbuotojams, viskam pasiruošti neįmanoma… verkėme ir juokėmės, daug šnekėjome, spęsdami iškilusias problemas ir šiandien drąsiai galim ištarti- mums pavyko, mes prisijaukinome negalią, mylime tuos vaikus kaip savo, užjaučiame, guodžiame, žaidžiame ir tikime jiems gera pas mus….

Skip to content