Menu Close

Vaikų gynimo dieną šventėme su draugais

Šiais metais vaikams augantiems socialinių paslaugų centre „Danė“ vaikų gynimo diena buvo ypač laukiama. Ją sudarė trys dideli renginiai.

Pirmadienį gegužės 30 dieną vaikus nuo pat ryto žadino visų mylimi ir laukiami baikerių klubo „Chimeras“ vyrukai, jie vaikams suplanavo staigmeną- išvyką į motociklų muziejų Partybusu.

Sekančią dieną vaikai triūsė nuo pat ryto- ruošėsi tradicinei, jau 10-ai vaikų gynimo dienai savo namuose- Socialinių paslaugų centre „Danė“. Vakare vaikus aplankė- 26 baikerių klubo „Chimeras“ vyrukai su savo „plieniniais žirgais“, vakaras pradėtas violančelių muzika, vaikus savo apsilankymu pradžiugino Vytenis Kaluškevičius, į šventę pas vaikus atvyko visas būrys rėmėjų- kurie pasirūpino saldžiuoju stalu, buvę įstaigos darbuotojai bei vaikai bei draugai iš Klaipėdos vaikų globos namų „Rytas“, Klaipėdos vaikų globos namų „Smiltelė“ bei Klaipėdos Šeimos ir vaiko gerovės centro. Tradiciškai, jau dešimtą kartą, šventės laukiamiausiu momentu tapo pasivažinėjimas motociklais.

Savaitės pabaigoje vaikus vaikų gynimo dienos proga į svečius pasikvietė Druskininkų vandens parkas. Nors kelionė ilga, tačiau visi sugrįžo be galo laimingi…

Vaikai pilni pačių geriausių emocijų džiaugėsi prasidėjusia vasara…

 

 

Skip to content