Menu Close

VASARĄ PASITIKOME SU TRENKSMU

Birželio 1 – oji, vaikų, netekusių tėvų globos, padalinyje, ne tik saulėta vasaros pradžia, tačiau ir vienuoliktą kartą minima Tarptautinė vaikų gynimo diena – pasitiko mus renginiu „Saugūs po mūsų saule”. Šia proga, norima priminti visiems, kad vaikai, kaip ir suaugusieji, turi savo teises, o visuomenė privalo jas gerbti. Tik gerbdami ir saugodami savo vaikus, mes galime sukurti draugišką, atjaučiančią, humanišką visuomenę, mūsų visų šviesią ateitį.

Šventės metu, visų susirinkusiųjų laukė įvairios atrakcijos, kieme išdygo net 4 palapinės: „Linksmo lagamino” personažė – teletabė POU ir Simona Kurakina iš „Pašėlusio Mikio” atidarė tikrą grožio saloną, kuris išpildė kiekvieno dalyvio netikėčiausius norus. Kiekvienas į jį užsukęs galėjo pasiversti, bet kokiu pasakos personažu ir gauti dovanų iš balionų išlankstytą svajonių figūrėlę. Kitoje palapinėje, šventės dalyviai, galėjo sutikti, tikrų tikriausius šiaurės Amerikos indėnus, atvykusius iš Vinetų kaimo. Kiek tolėliau, kiekvienas dalyvis, galėjo susipažinti su tikruoju savimi, nes trečiojoje palapinėje veikė „Aš čia” menų dirbtuvės, vadovaujamos Živilės Beniušytės. Dirbtuvėlės buvo skirtos kūno, balso, kūrybiškumui, minties raiškos lavinimui, savęs pažinimo ir pasitikėjimo savimi ugdymui. Paskutinėje palapinėje įsikūrė tikrų tikriausia Policijos mokykla. Pareigūnės kartu su  Lietuvos policijos simboliu – šuniuku Amsiumi, padėjo supažindinti visus šventės dalyvius su kelių eismo taisyklėmis ir savisauga. Šventės dalyviai apkelevę visas keturias palapines galėjo skubėti atsiimti prizų.

Visos šventės akcentu tapo – griausmingas baikerių desantas su klubu „Chimeras MC”, kuris leido ne tik išbandyti motociklus, pasimatuoti odines striukes, tačiau ir išklausė visų vaikų pasakojimus, sudalyvavo globotinio Igniuko pasirodyme. Vakaras  baigėsi su šokiais, dainomis ir vaišėmis, kurias palaimino gerbiamas ir vaikų mylimas kunigas Remigijus Monstvilas.

Skip to content